Caracteristici generale
| Numar piepteni | 5 |
| Lungimea minimă | 0.8 mm |
| Lungimea maximă | 13 mm |
| Lăţimea cuţitului | 46 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Culoare | negru |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Set | ulei ,
perie ,
adaptor de alimentare ,
5 atasamente magnetice: 1,5, 3, 6, 10 si 13 mm ,
capac de protectie pentru cutit |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kiepe |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Kiepe Rivale 6315 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.