| Putere | 3 W |
| Lungimea minimă | 3 mm |
| Lungimea maximă | 15 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 8 ore |
| Autonomie | 60 min |
| Culoare | negru |
| Set | sticla de ulei , perie , suport , adaptor de retea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898567656 |









