Caracteristici generale
| Tip | staţionar |
| Material | inox ,
plastic |
| Culoare | argintiu |
| Volum | 0.3 l |
| Alimentare | priza |
| Puterea | 550 W |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Dimensiuni | 19.5x16x11 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.12 kg |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898544015 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat pentru spumare lapte First FA-5440-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.