Caracteristici generale
| Putere | 800 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | inox |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 21х20х34 cm |
| Greutate | 2.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898536959 |
Specificațiile și imaginile produsului Prajitor de pâine First FA-5369-5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.