Caracteristici generale
| Mecanismul de măcinare | cuțit rotativ |
| Capacitate | 60 g |
| Putere | 150 W |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 18.5х10.5x10.5 cm |
| Greutate | 0.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898548013 |
Specificațiile și imaginile produsului Râşniţa de cafea First FA-5480-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.