Caracteristici generale
| Putere | 3000 W |
| Presiune abur | 6.9 bar |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 120 g/min |
| Jet de abur | 400 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 1500 ml |
| Timp de încălzire | 30 sec |
| Oprire automată | da |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 225x353x259 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539140180, 5055539155832 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Polaris PSS 7510K Black/Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.