| Putere | 8 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 6 |
| Timp de încălzire | 20 s |
| Temperatură maximă | 220 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 120х25 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
| Oprire automată | da |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Husa | da |
| Covor rezistent la căldură | da |
| Culoare | albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539188724 |









