Caracteristici generale
| Capacitate | 2.4 l |
| Diametru | 20 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | aluminiu |
| Tip de încălzire | pentru plite electrice, pe gaz, sticlă-ceramice |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 1.1 kg |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.29 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539150691 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Polaris PRO Collection 20C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.