| Putere | 3000 W |
| Materialul tălpii | aluminiu |
| Talpă fierului de calcat | PRO 7 ANODIZED |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 260 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | albastru deschis |
| Greutate | 1.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.06 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539154750 |

























