Caracteristici generale
| Lungimea de lucru | 1200 mm |
| Lățimea de lucru | 380 mm |
| Înălțime | 900 mm |
| Suprafața materialului de lucru | metal |
| Material de acoperire | bumbac |
| Stand de fier | da |
| Raft pentru lenjerie | da |
Alte informații
| Producător | Gimi |
| Cod EAN | 2400000395409 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă de călcat Gimi Prestige M 120x38cm (39540) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.