Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Lungimea utilă | 20 m |
| Lungime | 186 cm |
| Adâncime | 60.5 cm |
| Înălțime | 93.5 cm |
| Greutate | 3.2 kg |
| încărcătură maximă | 20 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Gimi |
| Cod EAN | 2400000341093, 8001244014206 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de rufe Gimi Aliante 20m (34109) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.