Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Presiune abur | 6 bar |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 120 g/min |
| Jet de abur | 380 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 1700 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 220x127x105 mm |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.41 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040079096 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Tefal SV6140E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.