Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Presiune abur | 6 bar |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 120 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 1800 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Timp de încălzire | 30 sec |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 388x276x206 mm |
| Greutate | 2.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rovus |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Rovus Steam Station White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.