| Putere | 1300 W |
| Rezervor de apă | 380 ml |
| Gata de munca | 20 sec |
| Performanţă | 25 ml/min |
| Culoarea | alb |
| Cablu | 4.75 m |
| Echipament | duza pentru alunecarea covorului , ceașcă de măsurat: , 2 servetele de curatare |
| Greutate | 2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.75 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575905710 |







