Caracteristici generale
| Tip control | senzorial |
| Display | da |
| Consum de apă | 260 ml/h |
| Aria de acoperire | 30 m2 |
| Rezervor de apa | 4 litri |
| Putere | 25 W |
| Timpul de funcționare continuă | 15 ore |
| Filtru | HEPA 13 |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 33.7x24x24 cm |
| Greutate | 2.97 kg |
Alte informații
| Producător | Rovus |
| Cod EAN | 7630054152542 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Rovus Nano Smart sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.