| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Higrostat | da |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 35 m2 |
| Rezervor de apa | 4.2 litri |
| Putere | 25 W |
| Timpul de funcționare continuă | 14 ore |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 37x16x16 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Camry |









