| Tip | tradițional |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Higrostat | da |
| Consum de apă | 200 ml/h |
| Aria de acoperire | 32 m2 |
| Rezervor de apa | 2 litri |
| Putere | 17 W |
| Timpul de funcționare continuă | 15 ore |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 35x22x22 cm |
| Greutate | 2.56 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103941859 |









