| Tip | cu ultrasunete |
| Aromatizant | da |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Higrostat | da |
| Fără indicator de apă | da |
| Consum de apă | 260 ml/h |
| Rezervor de apa | 5 litri |
| Putere | 23 W |
| Timpul de funcționare continuă | 15 ore |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 25x25.6x21.9 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Camry |









