Caracteristici generale
| Putere | 3000 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 40 g/min |
| Jet de abur | 70 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 400 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 140x290x119 mm |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.31 kg |
| Producător | Mesko |
| Cod EAN | 5902934833837 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Mesko MS-5031 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.