Caracteristici generale
| Putere | 2600 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | Steam Care Pro |
| Jet de abur continuu | 45 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 280 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 140x145x300 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.58 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838783002822 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Gorenje SIK2600WB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.