Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1050 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3 bar |
| Capacitate rezervor | 350 ml |
| Timp de încălzire | 4 min |
| Accesorii | duză pentru textile ,
duza punctuala ,
duză de colț ,
perie rotunda ,
duza pentru ferestre ,
furtun flexibil |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni | 280x220x120 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299954041 |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Esperanza Storm EHS001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.