| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 12 " |
| Diagonală maximă | 50 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 25 ° |
| Înclinare verticală | 360 ° |
| Distanța minimă de perete | 55 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 200x200 mm, 200x100 mm |
| Greutate maximă suportată | 20 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 0.76 kg |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299958957 |









