| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 23 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 3 °, 10 ° |
| Înclinare verticală | 3 ° |
| Înclinare orizontală | 90 ° |
| Distanța minimă de perete | 44 mm |
| Distanța maximă față de perete | 192 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 100x150 mm, 150x100 mm, 150x150 mm, 200x100 mm, 200x200 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 20 kg |
| Culoare | negru |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
| Producător | Holmios |









