| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 200x200 mm, 50x50 mm, 75x75 mm, 100x100 mm, 200x100 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 30 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Superior |









