Caracteristici generale
| Tip | pe tavan |
| Diagonală minimă | 19 " |
| Diagonală maximă | 43 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 90 ° |
| Înclinare verticală | 45 ° |
| Intervalul de reglare a înălțimii | 337 mm,
431 mm |
| Distanța maximă față de tavan | 83 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 75x75 mm,
100x100 mm,
100x200 mm,
200x100 mm,
200x200 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 20 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309135191 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Gembird CM-43ST-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.