| Tip | pe tavan |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 75 " |
| Reglare | rotație , înălțime |
| Înclinare verticală | 20 ° |
| Înclinare verticală | 160 ° |
| Distanța maximă față de tavan | 160 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x100 mm, 200x200 mm, 300x300 mm, 300x400 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 600x300 mm, 600x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 43 kg |
| Culoare | alb |
| Greutatea brută | 8 kg |
| Producător | Barkan |
| Cod EAN | 7290016783933 |









