| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 65 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Distanța minimă de perete | 70 mm |
| Distanța maximă față de perete | 760 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x100 mm, 200x200 mm, 200x300 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 300x400 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 36 kg |
| Culoare | negru |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
| Greutatea brută | 2.3 kg |
| Producător | Barkan |
| Cod EAN | 7290016783216 |









