| Tip | pe tavan |
| Diagonală minimă | 34 " |
| Diagonală maximă | 60 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 25 ° |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Numărul de monitoare | 2 |
| Standard VESA | 200x200 mm, 300x200 mm, 400x200 mm, 300x300 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 600x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 80 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Holmios |
| Cod EAN | 8433373082458 |









