Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 90 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Distanța minimă de perete | 410 mm |
| Distanța maximă față de perete | 1040 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 75x75 mm,
100x100 mm,
100x200 mm,
200x100 mm,
200x200 mm,
300x300 mm,
300x400 mm,
400x200 mm,
400x300 mm,
400x400 mm,
600x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 60 kg |
| Culoare | negru |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
Alte informații
| Producător | Barkan |
| Cod EAN | 7290016783568 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Barkan BM466XP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.