Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2.5 kg/min |
| Putere maximă | 2200 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 3/5/8 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | metal |
| Carcasă | metal |
| Depozitarea cablului | da |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 335x172x350 mm |
| Greutate | 5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Polaris PMG 2294 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.