Caracteristici generale
| Tip | cu un ax melcat |
| Putere | 600 W |
| Trepte de viteza | 9 |
| Diam. tub alimentare | 7.8 mm |
| Cană pentru suc | 1 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.8 l |
| Material carcasă | inox |
| Picior cu ventuză | da |
| Protecţie împotriva supraîncălzirii | da |
| Revers | da |
| Culoare | inox |
| Altele | viteza de functionare: 50 - 60 rpm ,
funcția drop-stop |
| Set | tăietor de legume ,
răzătoare ,
filtru de înghețată |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.9 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539157393 |
Specificațiile și imaginile produsului Storcător Polaris PSJ 0602 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.