Caracteristici generale
| Putere | 2800 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | PRO 6 X-Slide Ceramic |
| Jet de abur continuu | 100 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 350 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | negru/auriu |
| Dimensiuni | 288x122x144 mm |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539178183 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Polaris PIR 2852AK Black/Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.