Caracteristici generale
| Putere | 2600 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur vertical | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 320 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | portocaliu |
| Dimensiuni | 290x120x142 mm |
| Greutate | 1.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brock |
| Cod EAN | 4752131001956 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Brock BSI 5503 OR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.