Tefal HV8 Plus 9 în 1 este o mașină de tocat carne puternică și versatilă, cu un motor de 2200 W, ideală pentru a prepara chifteluțe, cârnați și garnituri datorită tocătorului multifuncțional.
Eficiență: Această mașină de tocat poate oferi până la 4.5 kg de carne tocată pe minut, fără a se bloca datorită funcției Reverse (de inversare a mișcării de rotație).
Versatilitate: 4 accesorii pentru gamă largă de preparate: 1 pentru feliere, 1 pentru răzuire, 1 pentru parmesan și 1 pentru tăierea în formă de cuburi.
Ușor de transportat și depozitat: Accesoriile și cablul de alimentare se pot depozita direct în mașina de tocat pentru a fi mereu la îndemână. Iar mânerul te ajută să transporți cu ușurință aparatul oriunde ai nevoie de el.
| Capacitate tocare | 4.5 kg/min |
| Putere maximă | 2200 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | metal , plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Depozitare integrată pentru accesorii | da |
| Culoare | negru/inox |
| Dimensiuni | 408x180x365 mm |
| Greutate | 5.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3045380015050, 3045380015057 |









