Caracteristici generale
| Tip | bucătar-șef |
| Cantitate | 1 |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | inox |
| Mâner de culoare | inox |
| Lungimea cuțitului | 33 см |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Greutate | 210 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.42 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430327382 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Tefal K1700274 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.