| Tip grătar | deschis , închis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | digital |
| Putere | 2000 W |
| Display | da |
| Termostat reglabil | da |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 230 mm |
| Lungimea de lucru | 290 mm |
| Carcasă | inox , plastic |
| Culoare | inox |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Dezactivare în caz de supraîncălzire | da |
| Oprire automată | da |
| Timer | da |
| Greutate | 5.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |



















