Caracteristici generale
| Material | inox |
| Materialul lăzii | aluminiu |
| Dimensiunile lăzii (l×L×Î) | 37x10x8 cm |
| Numărul de elemente | 3 |
| Paletă | 1 |
| Lungimea paletei | 35.4 cm |
| Furcă pentru carne | 1 |
| Lungimea furcii | 35.3 cm |
| Clește | 1 |
| Lungimea cleștelor | 34.5 cm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.9 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575902184 |
Specificațiile și imaginile produsului Set ustensile pentru barbeque Adler AD-6729 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.