Adler AD 1355 este un fierbător electric modern, conceput pentru confort, durabilitate și utilizare zilnică. Cu o capacitate maximă de 1,7 litri, vă permite să fierbeți rapid apă pentru ceai, cafea sau gătit.
Caracteristici principale:
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2200 W |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Locaş pentru cablu | da |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Culoare | negru |
| Carcasă | metal |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.38 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575910936 |







































