Îngrijiți-vă sănătatea cu cântarul de analiză corporală Adler AD 8187! Acest dispozitiv inteligent vă permite să monitorizați 12 parametri cheie ai sănătății, toate urmărite prin aplicația FitGo. Cu senzori preciși și tehnologie modernă, puteți rămâne la curent cu informații vitale despre greutatea dumneavoastră, IMC, masa musculară și chiar vârsta metabolică!
Caracteristici cheie ale produsului:
| Tip cantar | diagnostic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Afisarea grasimii corporale | da |
| Indicarea proporției de umiditate din organism | da |
| Indicarea masei osoase | da |
| Indicarea metabolismului bazic / activ | da |
| Indicele de masa corporala | da |
| Indicarea masei musculare | da |
| Nivelul de grăsime visceral (intern) | da |
| Baterii | 4 x AAA |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 28x28x2.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575903846 |









