Caracteristici generale
| Putere | 5 W |
| Numar piepteni | 11 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 16 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Culoare | argintiu |
| Set | Aparat de tuns pentru nas și urechi ,
Aparat de ras pentru corp cu sistem de protecție a pielii ,
2 piepteni pentru barbă ,
Pieptene reglabil (3–7 mm) ,
3 piepteni pentru păr ,
Pieptene pentru corp ,
Husă moale ,
Perie de curățare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.3 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720689044356 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Philips MG5931/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.