Caracteristici generale
| Numarul coşuri | 2 |
| Capacitate coşuri | 12 l |
| Material coşuri | пластик |
| Tip de gestionare | mecanic |
| Putere | 1500 W |
| Indicator pornire | da |
| Indicator nivel apă | da |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 330x230x350 mm |
| Greutate | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Saturn |
| Cod EAN | 8595150363324 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de gătit cu aburi Saturn ST-EC1187 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.