Caracteristici generale
| Putere | 32 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Temperatură maximă | 210 °C |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | verde |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5903887808309 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Adler AD-2324 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.