Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | PRO 5 Ceramic |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 145 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 270 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Culoare | argentiu |
| Dimensiuni | 304х144х128 mm |
| Greutate | 1.06 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539153265 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Polaris PIR 2430K Black/Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.