Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Lungimea utilă | 6 m |
| Складной корпус | da |
| Lungime | 120 cm |
| Dimensiuni | 120x47x19 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
| încărcătură maximă | 10 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.54 kg |
| Producător | Gimi |
| Cod EAN | 2400000255246, 8001244073128 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de rufe Gimi Brio 120 Super (25524) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.