Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3.5 mm |
| Grosimea fundului | 3.5 mm |
| înălțime | 47 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Greutate | 520 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.79 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539171740 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Polaris Graphit-24F sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.