Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 2000 W |
| Capacitate rezervor de apă | 250 ml |
| Jet de abur continuu | 45 g/min |
| Timp de încălzire | 25 s |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Oprire automata | da |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 28.5x12.6x13 cm |
| Echipament | mănușă termică ,
accesoriu de curățare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539180827 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Polaris PGS2050CA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.