| Tip | capsulă |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor de apă | 0.8 litri |
| Presiune | 20 bar |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 3.4 kg |
| Altele | duze detașabile pentru capsule , filtru detasabil pentru cafea macinata |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.98 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539149886 |
























