| Tip | espresso |
| Putere | 1350 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.5 litri |
| Presiune | 20 bar |
| Display | da |
| Panarello ? | da |
| Pregătirea a două căni | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.15 kg |
| Producător | Hausberg |
| Cod EAN | 6423808067770, 6423808067787 |
























