| Tip | capsulă |
| Putere | 1400 W |
| Capacitate rezervor de apă | 0.7 litri |
| Presiune | 3.3 bar |
| Reglarea puterii | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2.1 kg |
| Dimensiuni | 26.5x17.5x30.5 cm |
| Țara de fabricație | China |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
























