Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Grosime pereţi | 3.5 mm |
| Grosimea fundului | 3.5 mm |
| înălțime | 53 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Greutate | 820 gr |
Alte informații
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539143006 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Polaris Monolit-28F sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.